W Co Się Bawić
Newsletter

12 Days of Christmas – bożonarodzeniowa promocja Apple.

7 grudnia 2012 napisany przez Ania

Halo, halo! My znów w związku ze Świętami (oj będzie tego trochę w najbliższym czasie!).

 

 

Spieszymy donieść, że podobnie jak w latach ubiegłych, Apple szykuje dla swoich klientów bożonarodzeniową promocję. W dniach od 26 grudnia do 6 stycznia ściągniemy z App Store’a wiele darmowych multimediów. O tym, które gry, programy czy utwory muzyczne będą bezpłatne danego dnia, poinformuje nas aplikacja 12 Days of Christmas. Jest darmowa i działa na iPhonie, Podzie touch i iPadzie. Proponujemy zainstalować już dziś.

 

iTunes - 12 Days of Christmas
iTunes – 12 Days of Christmas
Twórca: Apple Inc. – iTunes
Cena: Bezpłatna
3O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.