W Co Się Bawić
Newsletter

14 urodziny Google, 25 miliardów pobrań w Google Play = promocje!

27 września 2012 napisany przez Ania

Uwaga! Użytkownicy Androida pobrali z Google Play już ponad 25 miliardów aplikacji. Urodziny i pobicie kolejnego rekordu to świetna wiadomość, która jak można się spodziewać, wiąże się z dużymi obniżkami. Przeceny aplikacji proponowane obecnie przez Google Play, są naprawdę atrakcyjne (0,80 zł!).

Chcąc sprawdzić listę aktualnych promocji w Google Play, wystarczy kliknąć TU.

 

Spośród dostępnych produktów polecamy przede wszystkim:

Angry Birds Space Premium od Rovio. Ptaszków chyba nie trzeba nikomu przedstawiać!

 

 

 

The Cat in the Hat – Dr. Seuss. Koniecznie pobierzcie dla dzieciaków! Przygody koty uwielbia cała Ameryka. Aplikacja jest w języku angielskim.

 

 

Granny Smith – latająca, animowana babcia zachwyci i rozśmieszy wszystkich rodziców, a może i dzieciaki podglądną jej przygody?

 

 

Clouds & Sheep – owieczki pasą się na łące. Nasze maluchy zadbają o to, by zwierzątka były szczęśliwe. Uwaga! Nie pokazujmy dzieciakom opcji z piorunami!

 

 

Ocean HD – piękna, uspokajająca tapeta. Jedno spojrzenie na telefon i każdy stres mija.

 

 

 

UWAGA! Promocje szybko się zmieniają! Powyższa lista wkrótce może nie być aktualna. Sprawdzajcie na bieżąco!

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.