W Co Się Bawić
Newsletter

Aplikacja Toca Band już dostępna!

19 września 2012 napisany przez Ania

Toca Boca zrobiło dużo szumu wokół swojej najnowszej aplikacji. Słusznie?

Grę Toca Band można od dzisiaj zakupić w App Storze. Muzyczna zabawa kosztuje niecałe 2$, a jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat. Nasza recenzja pojawi się już wkrótce. Obecnie tablety z Toca Band znajdują się w rękach naszych najmłodszych specjalistów! Podglądnęliśmy ich pracę i zapowiada się ciekawie!

 

Zapraszamy do komentowania, jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat aplikacji Toca Band!

 

Poniżej kilka zdjęć na zachętę.

 

 

Toca Band
Toca Band
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
4.75O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.