W Co Się Bawić
Newsletter

Art My Kid Made. Wygodna przechowalnia dziecięcej sztuki.

21 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Ciekawa propozycja dla rodziców małych artystów.

Rysunki dzieciaków namnażają się w błyskawicznym tempie. Chcielibyśmy zachować wszystkie prace, ale w szafie nie wystarcza już miejsca. Poza tym obrazki łatwo się niszczą i ciężko je oglądać. Wygodne rozwiązanie powyższego problemu stanowi Art My Kid Made.

Darmowa aplikacja pozwala na przechowywanie dziecięcych prac w formie zdjęć. Obrazki można przekształcać według potrzeb: przycinać, rozjaśniać, opatrzyć datą, ozdobić własnym rysunkiem, naklejkami. Gdy dzieło malucha jest już przygotowane, chowamy je do prywatnej „lodówki” (takie nietypowe miejsce oferuje nam program) – tam będzie bezpieczne.

Prace można łatwo udostępniać rodzinie i znajomym – wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk, by pojawiły się na Facebooku, Twitterze lub w katalogu programu Evernote.
Art My Kid Made oferuje jeszcze jedną, atrakcyjną opcję. Rodzice mogą chwalić się obrazkami swoich pociech, pokazując je innym użytkownikom korzystającym z aplikacji. Każdego dnia, spośród udostępnianych prac, wybierany jest Artysta Dnia. Może i Wasz maluch zechce popisać się rysunkami przed całym światem?

Podsumowując, do magazynowania zdjęć dziecięcych prac dobrze posłuży folder na komputerze lub tablecie. Ale czy świadomość, że rodzice przechowują rysunki w „specjalnej lodówce” i pokazują je całemu światu, nie sprawi małym autorom więcej przyjemności?

 

 

 

Art My Kid Made
Art My Kid Made
Twórca: Gramercy Consultants
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.