W Co Się Bawić
Newsletter

Artkive – dziecięce rysunki zawsze pod ręką.

29 października 2012 napisany przez Ania

Na naszej stronie polecaliśmy już jedną aplikację – Art My Kid Made, która znakomicie spełnia funkcję przechowalni dziecięcych wytworów. Dziś dzielimy się z Wami wiedzą o podobnym produkcie o nazwie Artkive.

Zasady działania obu aplikacji są bardzo zbliżone: tworzymy konto dla każdego z naszych dzieci, fotografujemy przygotowany przez malucha obrazek, a potem możemy przechowywać go na iPadzie lub iPhonie w specjalnym folderze.

Aplikacja Artkive ma w stosunku do Art My Kid Made o wiele mniej opcji: prac nie da się przycinać, czy ozdabiać naklejkami, nie można również dzielić się nimi na portalach społecznościowych. Brzmi gorzej, prawda? A jednak to nieprawda.

 

 

Aplikacja Artkive jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Jeśli poświęcimy chwilę czasu na dodanie adresów e-mailowych naszej rodziny i przyjaciół, potem wystarczy już tylko nacisnąć jeden przycisk, a informacja o najnowszej pracy naszego malucha błyskawicznie trafi na ich skrzynkę pocztową. Zainteresowani otrzymają link do strony, z której będą mogli ściągnąć fotografię i przeczytać wszystko, co na temat dziecięcego dzieła napisali dumni rodzice!

 

Proponujemy, by kiedy prac będzie już wystarczająco dużo, wydrukować je wszystkie i złożyć z nich piękną, pamiątkową książeczkę.

 

 

Aplikacje Artkive i Art My Kid Made są darmowe. Proponujemy przetestować i wybrać tę, która bardziej odpowiada Waszym wymaganiom.

 

Artkive - Save Kids' Art
Artkive – Save Kids’ Art
Twórca: The Kive Company
Cena: Bezpłatna
5

 

Art My Kid Made
Art My Kid Made
Twórca: Gramercy Consultants
Cena: Bezpłatna

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.