W Co Się Bawić
Newsletter

Atlas ptaków dla dzieci. Wydanie mobilne.

2 listopada 2012 napisany przez Ania

Wycieczki do lasu mogą być prawdziwą edukacyjną przygodą. Wystarczy zabrać ze sobą tablet, a w nim aplikację Atlas ptaków dla dzieci.

Jak informują producenci – firma PGS Software S.A, to pierwsza w Polsce, ptasia encyklopedia dla maluchów.

 

 

Książeczka składa się z fotografii ptaków europejskich. Opisy poszczególnych gatunków można przeczytać samodzielnie lub odsłuchać, wybierając wersję „z przewodnikiem”. Obok fotografii każdego ptaka znajduje się również nagranie z jego odgłosami.

Żałujemy, że twórcy nie pokusili się o wzbogacenie książeczki o elementy interaktywne. Zabrakło nam również dodatku w postaci puzzli, czy innej mini gry, która stanowiłaby przyjemną przerwę w oglądaniu zdjęć.

 

Niepełną wersję aplikacji można wypróbować za darmo.

Atlas ptaków dla dzieci
Atlas ptaków dla dzieci
Twórca: PGS Software S.A.
Cena: Bezpłatna
3.25O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.