W Co Się Bawić
Newsletter

Bad Piggies – najnowszy produkt twórców aplikacji Angry Birds.

18 września 2012 napisany przez Ania

27 września pojawi się w sprzedaży najnowszy produkt Rovio, twórców bestsellerowej aplikacji Angry Birds.

Tym razem w centrum zainteresowania graczy znajdą się nie kolorowe ptaszki, a dotychczasowi wrogowie – złe, zielone świnie. Sądząc po trailerze, będziemy musieli stworzyć dla nich specjalne pojazdy, dzięki którym dotrą do miejsca przeznaczenia. A może macie inne pomysły? Na czym, Waszym zdaniem, będzie polegała aplikacja? Czekamy na Wasze komentarze!

 

Gra Bad Piggies będzie dostępna dla systemów: iOS, Android, PCMac już 27 września.

Jak piszą producenci, Bad Piggies to najbardziej „świńska” gra na świecie!
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.