W Co Się Bawić
Newsletter

Cars 2 AppMATes.
Samochodem po iPadzie.

15 października 2012 napisany przez Ania

Tor samochodowy na iPadzie? Nie ma problemu.

Jeśli jesteście rodzicami małych dzieci, nie trzeba Wam tłumaczyć, co to są Auta? Disneyowskie samochodziki podbiły serca widzów na całym świecie. Opanowały również świat zabawek. Od pewnego czasu, na rynku, obok tradycyjnych resorówek, dostępne są również nowoczesne autka AppMATes od firmy Spinmaster. W samochodzikach zastosowano opatentowaną technologię, opartą na przewodnictwie elektrycznym, dzięki której zabawki współpracują z naszym iPadem.

 

 

Jak to działa?

Na początku musimy zainstalować na iPadzie darmową aplikację Cars 2 AppMATes. Włączamy ją, kładziemy samochodzik na tablecie i gotowe – ekran zaczyna się przesuwać, a nasz maluch jeździ samochodzikiem po wirtualnych ulicach miasta. Na dodatek, ma do wypełnienia kilka ważnych misji!

 

 

Uwaga! Nawet, jeśli nasze dzieci nie mają oryginalnych samochodzików firmy Spinmaster, i tak mogą skorzystać z zabawy aplikacją Cars 2 AppMATes. Wystarczy włączyć im opcję „papierowy samochodzik”. Maluchy przyłożą do ekranu dwa paluszki i już – są gotowe do drogi!

 

Jak Wam się podoba łączenie zabawek z tabletowymi aplikacjami? Pozwolilibyście maluchom jeździć po ekranie ukochanego iPada?

 

 

Samochodziki Spinmaster można zakupić w cenie około 100 zł. A aplikację ściągniecie, klikając w poniższy link:

Cars 2 AppMATes
Cars 2 AppMATes
Twórca: Disney Electronic Content, Inc.
Cena: Bezpłatna
4

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.