W Co Się Bawić
Newsletter

Cars 2 AppMATes.
Samochodem po iPadzie.

15 października 2012 napisany przez Ania

Tor samochodowy na iPadzie? Nie ma problemu.

Jeśli jesteście rodzicami małych dzieci, nie trzeba Wam tłumaczyć, co to są Auta? Disneyowskie samochodziki podbiły serca widzów na całym świecie. Opanowały również świat zabawek. Od pewnego czasu, na rynku, obok tradycyjnych resorówek, dostępne są również nowoczesne autka AppMATes od firmy Spinmaster. W samochodzikach zastosowano opatentowaną technologię, opartą na przewodnictwie elektrycznym, dzięki której zabawki współpracują z naszym iPadem.

 

 

Jak to działa?

Na początku musimy zainstalować na iPadzie darmową aplikację Cars 2 AppMATes. Włączamy ją, kładziemy samochodzik na tablecie i gotowe – ekran zaczyna się przesuwać, a nasz maluch jeździ samochodzikiem po wirtualnych ulicach miasta. Na dodatek, ma do wypełnienia kilka ważnych misji!

 

 

Uwaga! Nawet, jeśli nasze dzieci nie mają oryginalnych samochodzików firmy Spinmaster, i tak mogą skorzystać z zabawy aplikacją Cars 2 AppMATes. Wystarczy włączyć im opcję „papierowy samochodzik”. Maluchy przyłożą do ekranu dwa paluszki i już – są gotowe do drogi!

 

Jak Wam się podoba łączenie zabawek z tabletowymi aplikacjami? Pozwolilibyście maluchom jeździć po ekranie ukochanego iPada?

 

 

Samochodziki Spinmaster można zakupić w cenie około 100 zł. A aplikację ściągniecie, klikając w poniższy link:

Cars 2 AppMATes
Cars 2 AppMATes
Twórca: Disney Electronic Content, Inc.
Cena: Bezpłatna
4

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter