W Co Się Bawić
Newsletter

Disney Fairies Fly – przygody Dzwoneczka w kinach i na iPadzie.

10 września 2012 napisany przez Ania

7 września miała miejsce polska premiera kolejnej bajki Disney’a pt. Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł.

Rodziców wszystkich dzieci, które uwielbiają przygody malutkich wróżek informujemy, iż w App Storze dostępna jest aplikacja Disney Fairies Fly, której głównymi bohaterami są Dzwoneczek i jej koleżanki.

Disney Fairies Fly to gra zręcznościowa: wybieramy postać z bajki i sterujemy nią tak, by lecąc, zebrała jak najwięcej punktów. Fruwanie wróżkami wcale nie jest proste, dlatego nie polecamy aplikacji maluchom. Gra ma bajkową grafikę, ale sama w sobie nie jest niczym nadzwyczajnym. Po Disney’u spodziewalibyśmy się o wiele więcej.

 

 

Przed wydaniem 4€ proponujemy wypróbowanie wersji Lite.

 

Disney Fairies Fly
Disney Fairies Fly
Twórca: Walt Disney
Cena: 4.49 €
4

 

Disney Fairies Fly Lite
Disney Fairies Fly Lite
Twórca: Walt Disney
Cena: Bezpłatna
3.5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.