W Co Się Bawić
Newsletter

Dr. Panda’s Daycare – nowość od TribePlay.

19 listopada 2012 napisany przez Ania

Producenci kolorowych aplikacji z Misiem Pandą w roli głównej, wypuścili na rynek swój kolejny produkt – Dr. Panda’s Daycare.

Tym razem mali gracze udadzą się do przedszkola, a ich zadaniem będzie zaopiekować się gromadką zwierzątek. Czy poradzą sobie z organizowaniem zabawy, przygotowaniem posiłków i kładzeniem do łóżek niesfornych przedszkolaków?

Aplikacja zawiera aż 100 elementów interaktywnych. Zabawa odbywa się w 5 różnych pomieszczeniach, a zaopiekować trzeba się aż 5 różnymi zwierzakami. Gra ma przyjemny interfejs, nie zawiera reklam, ani możliwości dokonywania zakupów z poziomu aplikacji.

 

 

Kolorowa wirtualna zabawka dla dzieci od 2-6 roku życia.

 

Poniżej linki do App Store’a i Google Play’a.

 

Dr. Panda Daycare
Dr. Panda Daycare
Twórca: Dr. Panda Ltd
Cena: 23.99 €
5

 

Wersję na Androida można ściągnąć TU.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.