W Co Się Bawić
Newsletter

Ducky Tube. Filmowa biblioteka malucha.

29 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Dzieci uwielbiają oglądać bajki. Rodzicom zależy na tym, by materiał, który trafia w ręce maluchów był wartościowy i bezpieczny.

Jak to zrobić? Najprostszym rozwiązaniem jest zainstalowanie na iPhonie lub iPadzie aplikacji Ducky Tube.

Produkt pozwala rodzicom stworzyć filmową biblioteką malucha. Wystarczy wybrać dla dziecka najciekawsze bajki z Internetu i dodać je do aplikacji Ducky Tube. Maluch ma teraz łatwy dostęp do ulubionych filmów – uruchamia bajkę poprzez kliknięcie na odpowiednie okienko. Opcje dodawania i usuwania są przed dzieckiem ukryte (chowają się w wysokiej trawie, której wcale nie da się łatwo rozchylić).

Niestety, Ducky Tube wymaga dostępu do Internetu. Opcja pauzowania i przewijania filmów w trakcie odtwarzania, może utrudniać oglądanie bajki najmłodszym dzieciom.

 

 

Warto poświęcić chwilę czasu i stworzyć w Ducky Tube długą listę ciekawych bajek. Dziecko poczuje się ważne, jeśli pozostawimy mu możliwość decydowania o tym, co chce oglądać, a my będziemy spokojni wiedząc, że nie trafi na nic nieodpowiedniego.

 

DuckyTube - Safe YouTube for Kids
DuckyTube – Safe YouTube for Kids
Twórca: Bockris Systems
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.