W Co Się Bawić
Newsletter

Ekonomiczna kołyska dla iPada i iPhone’a.

7 listopada 2012 napisany przez Ania

Wyobraźcie sobie, że usypiacie swojego maluszka, siedząc w wygodnym, bujany fotelu. Z głośnika w oparciu płyną dźwięki ulubionej, dziecięcej bajki. Delikatnie się huśtacie, a Wasza pociecha powoli odpływa w objęcia Morfeusza. Brzmi zachęcająco?

Zabrzmi na pewno, jeśli wspomnimy, że podczas 60 minutowej drzemki naładujecie baterię Waszego iPada w 3-35%. Pod warunkiem, że Waszym fotelem będzie iRock.

 

 

Produkt wykonano z sosnowego drewna. Na razie dostępny jest tylko w kolorze białym, ale producenci planują rozszerzyć swoją ofertę o cztery nowe kolory.

Cena nie wszystkim przypadnie do gustu – 1300$.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.