W Co Się Bawić
Newsletter

FairPair. Nowość od InfoTechRhythm.

17 września 2012 napisany przez Ania

Fair Pair to kolorowa aplikacja firmy InfoTechRhythm.

Zadanie graczy jest proste: dopasować do siebie odpowiednie obrazki. I nie chodzi tu wcale o zapamiętywanie położenia takich samych kartoników, jak w grach typu memory. Podczas zabawy w FairPair trzeba uruchomić myślenie! Dzieciaki muszą wykorzystać swoją wiedzę i umiejętność kojarzenia faktów, by odnaleźć prawidłowe pary, np. pszczółkę i miód, gwóźdź i młotek itp. Trzeba zapamiętywać dotychczasowe połączenia, bo pojawiają się wielokrotnie, a im szybciej znajdziemy pasujące obrazki, tym więcej punktów zdobędziemy.

W miarę upływu gry, dzieciom ukazują się nowe kartoniki, które skutecznie zachęcają do dalszego działania. FairPair zawiera aż sześćdziesiąt różnych obrazków! Gra jest prosta w obsłudze, a delikatna muzyka sprzyja koncentracji. Aplikacja jest darmowa, a nie ma w niej reklam i możliwości dokonywania zakupów. To rzadko spotykane!

 

 

Uwaga! Niektóre połączenia odwołują się do symboliki i będą niezrozumiałe dla małych dzieci np. amorek i para. Aplikacja wymaga szybkiego działania i ma charakter gry ze ściśle określonym celem. Można pomylić się tylko trzy razy, potem trzeba zaczynać zabawę od początku. To nie najlepsze rozwiązanie dla maluchów! Aby dzieciaki przyjemnie i produktywnie spędziły czas, usiądźmy do aplikacji razem z nimi!

 

FairPair
FairPair
Twórca: InfoTechRhythm LLC
Cena: Bezpłatna

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.