W Co Się Bawić
Newsletter

Glove.ly – rękawiczki dla miłośników smartfonów i tabletów.

8 grudnia 2012 napisany przez Ania

Pogoda zrobiła się iście zimowa. Śnieg i mróz nie odpuszczają. Ręce marzną zwłaszcza gdy, aby skorzystać ze smartfonu czy tabletu, musimy ściągnąć rękawiczki. No chyba, że nie musimy?

 

 

Nowojorska firma Glove.ly znalazła rozwiązanie problemu marznących rąk! Jej nowatorski produkt – rękawiczki przeplatane nićmi z najprawdziwszego srebra, pozwalają na obsługiwanie ekranów dotykowych. Oprócz tego, że są wygodne i funkcjonalne, to jeszcze ładnie wyglądają! Twórcy pomyśleli nawet o wbudowaniu w nie drobnych magnesów, abyśmy nie tracili czasu na poszukiwania zagubionej sztuki!

Cena rękawiczek nie jest wysoka – 25$. Produkt występuje w jednym rozmiarze, odpowiednim dla kobiet i mężczyzn. Czekamy, aż pojawi się wersja mini dla maluchów!
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Internetowy i stacjonarny sklep zoologiczny

Popularny sklep internetowy Karusek.com.pl. Karmy i akcesoria dla wszystkich typów zwierząt.

Prostozkranu - filtry do wody

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

KTMH

Kancelaria prawna zlokalizowana w Rzeszowie. Wiele specjalizacji. Najwyższa jakość świadczonych usług prawnych.