W Co Się Bawić
Newsletter

Glove.ly – rękawiczki dla miłośników smartfonów i tabletów.

8 grudnia 2012 napisany przez Ania

Pogoda zrobiła się iście zimowa. Śnieg i mróz nie odpuszczają. Ręce marzną zwłaszcza gdy, aby skorzystać ze smartfonu czy tabletu, musimy ściągnąć rękawiczki. No chyba, że nie musimy?

 

 

Nowojorska firma Glove.ly znalazła rozwiązanie problemu marznących rąk! Jej nowatorski produkt – rękawiczki przeplatane nićmi z najprawdziwszego srebra, pozwalają na obsługiwanie ekranów dotykowych. Oprócz tego, że są wygodne i funkcjonalne, to jeszcze ładnie wyglądają! Twórcy pomyśleli nawet o wbudowaniu w nie drobnych magnesów, abyśmy nie tracili czasu na poszukiwania zagubionej sztuki!

Cena rękawiczek nie jest wysoka – 25$. Produkt występuje w jednym rozmiarze, odpowiednim dla kobiet i mężczyzn. Czekamy, aż pojawi się wersja mini dla maluchów!
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter