W Co Się Bawić
Newsletter

Go, Clifford, Go!
Dla miłośników pieska-olbrzyma.

14 października 2012 napisany przez Ania

Maluchy kochają Clifforda. Z pewnością będą bardzo szczęśliwe, jeśli spotkają go również poza ekranem telewizora.

Przygody wielkiego, czerwonego pieska można śledzić, czytając na iPadzie interaktywną książeczkę Go, Clifford, Go! Biorąc pod uwagę cenę, aplikacja nie oferuje wielu opcji, no ale przecież jej bohaterem jest przyjaciel wszystkich maluchów (i chyba za to głównie płacimy). Tak, czy owak, jeśli nasze dziecko nie potrafi żyć bez czerwonego pieska, czytanie książeczki będzie o wiele bardziej rozwijające, niż oglądanie w TV kolejnej bajki z rzędu. Przy okazji maluch dowie się co nieco o środkach transportu. Dlatego, polecamy!

 

 

Aplikację możecie ściągnąć TU.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.