W Co Się Bawić
Newsletter

iBaby Monitor – sprawdź na iPhonie, co słychać u Twojego dziecka.

18 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Na rynku dostępne jest pożyteczne urządzenie, ułatwiające rodzicom opiekę nad maluchem – iBaby Monitor.

Dzięki bezprzewodowej kamerze, zsynchronizowanej z komputerem stacjonarnym lub urządzeniem mobilnym, możemy z dowolnego miejsca na świecie (pod warunkiem, że mamy dostęp do Internetu) oglądać, co dzieje się w pokoju naszego dziecka. Wystarczy wziąć do ręki na przykład swojego iPhona, żeby sprawdzić, czy u naszej pociechy wszystko w porządku.

Zalety iBaby Monitor:

  • w każdej chwili można zmieniać położenie kamery, sterując nią za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego
  • obraz z kamery może obserwować kilka osób naraz – rodzice, dziadkowie, przyjaciele
  • urządzenie ma dwustronny kanał audio, dzięki temu dziecko w każdej chwili usłyszy nasz głos
  • tryb alarmu – w zależności od wybranej przez nas opcji, iBaby Monitor zareaguje na dźwięk lub ruch w pokoju malucha i niezwłocznie nas o tym poinformuje

 

 

Wiele osób narzeka, że konfiguracja urządzenia zajmuje wiele czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Jeśli uda się pokonać przeciwności natury technicznej, iBaby Monitor powinien zapewnić spokój nawet najbardziej opiekuńczemu rodzicowi!

Zainteresowanych odsyłamy na stronę producenta.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.