W Co Się Bawić
Newsletter

Ice Cream Truck – w sam raz na wakacje!

17 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Lody to stały punkt programu każdej wakacyjnej wycieczki z maluchami. Jeśli tym razem nie wybieracie się do cukierni po zimne smakołyki, zaproponujcie dzieciakom zabawę aplikacją Ice Cream Truck.

Gra pojawiła się w App Storze kilka dni temu i tylko do 20 sierpnia jest darmowa!

Na czym polega?
Dzieciaki przejmują kontrolę nad samochodem z lodami. Jeżdżą po okolicy (mogą trąbić, zapalać światła, myć szyby) i zatrzymują się przy każdym potencjalnym kliencie: mamie, tacie, babci czy dziadku. Do sprzedania są lody w wielu postaciach: na gałki, z polewami, posypkami i na patyku. Oczywiście, nikt nie dostanie pyszności za darmo. Złote pieniążki trzeba dokładnie odliczyć i przenieść do kasy.

Uwaga! Aplikacja może spowodować, że dziecięca ochota na lody przekroczy stan krytyczny i nie zważając na deszcze i burze, na sygnale, popędzicie do najbliższego sklepu po „gałkę czekoladowych”!

Aplikacja jest darmowa (tylko do 20.08!), nie ma w niej reklam i zakupów! Nie działa idealnie i nie zachwyca rysunkami, ale przecież nie wydamy na nią ani grosza!

 

 

Ice Cream Truck
Ice Cream Truck
Twórca: Anastazja Bagdziun-Markacheva
Cena: 17.99 €
5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.