W Co Się Bawić
Newsletter

iPhone, iPad – aktualizacja do iOS6

20 września 2012 napisany przez Maciek

Aktualizacja sysytemu iOS

19 września firma Apple udostępniła kolejną dużą aktualizację swojego systemu operacyjnego, przeznaczonego dla urządzeń mobilnych (iPhone, iPad, iPod Touch).

Czekaliśmy na nią z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony miło byłoby pobawić się nowościami i skorzystać z kolejnych funkcji dodanych do naszych urządzeń, z drugiej co by się stało, gdyby przypadkiem przestały działać ulubione aplikacje naszych dzieci (!!!).

Postanowiliśmy podjąć ryzyko i zainstalować nowy system w domowych urządzeniach, by móc podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.

Proces instalacji przebiegł bezproblemowo. Po pobraniu aktualizacji, instalacji i restarcie urządzenia, na pierwszy rzut oka, nie zauważyliśmy żadnych zmian. Dla pewności postanowiliśmy sprawdzić działanie zainstalowanych programów. Przetestowaliśmy kilkadziesiąt gier dla dzieci i na razie trafiliśmy na jeden problem – jedyną aplikacją (z przetestowanych), która nie uruchomiła się po aktualizacji jest LOCOMASTER. Niestety w naszym przypadku gra ta wyłącza się zaraz po starcie.

Instalacja iOS6 – wszystko działa! (no, prawie…)

Na razie nie trafiliśmy na więcej niedziałających aplikacji, więc z czystym sumieniem polecamy instalację nowego systemu. Jeśli, podobnie jak my, zdecydujecie się na aktualizację iOS i któreś aplikacje odmówią Wam posłuszeństwa, dajcie znać!

 

 

 
O autorze: Maciek

Prawie skończony inżynier i skończony artysta. Projektant, grafik i entuzjasta nowych technologii. Uwielbia ponurą muzykę i ładne obrazki. Od 10 lat zajmuje sie szeroko pojętym projektowaniem graficznym, tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Pracował dla innych (m.in. jako art director w Pride And Glory Interactive), prowadził małe studio graficzne a teraz w ramach Appstelier realizuje swoje pomysły internetowe.

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.