W Co Się Bawić
Newsletter

iPotty. Nowoczesny trening czystości.

11 stycznia 2013 napisany przez Ania

Międzynarodowe targi CES 2013 obfitują w technologiczne nowości dla najmłodszych. Przedwczoraj było o tabletach (tych, którzy nie widzieli zapraszamy TU), dziś będzie o… nocnikach. Żeby była jasność – o NOWOCZESNYCH nocnikach ;)

 

A więc – nowoczesny nocnik musi mieć jaskrawe kolory, opływowe kształty i … miejsce na iPada. Nazywa się iPotty i kosztuje około 40$. Sprawia wrażenie dość skomplikowanego, ale twórcy zapewniają, że można go łatwo i szybko rozmontowywać, by myć zabrudzone części. Kluczowym elementem produktu jest oczywiście uchwyt na tablet z wodoodporną pokrywą. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że nasz ukochany iPad nie wpadnie do cieczy i innych, smrodliwych pułapek.

 

 

No i jak Wam się podoba iPotty? Jako sposób, by na dłużej zatrzymać malucha na nocniku, powinien sprawdzić się znakomicie. A może jednak to już przesada?

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter