W Co Się Bawić
Newsletter

Już jest: Toca Tailor Fairy Tales.

29 listopada 2012 napisany przez Ania

Dzisiejszego ranka pojawiła się w App Storze niespodzianka od szwedzkiego producenta aplikacji dla maluchów. Toca Tailor Fairy Tales – najnowsze dzieło Toca Boca możecie zainstalować na swoich urządzeniach zupełnie za darmo!

Toca Tailor Fairy Tales to darmowa odsłona aplikacji Toca Tailor, którą jakiś czas temu wychwalaliśmy pod niebiosa. Niezorientowanym polecamy zapoznanie się z treścią naszej recenzji.

Zabawa polega na projektowaniu stroju dla bohaterów gry. Tym razem dzieciaki mają do wyboru sporo kolorowych dodatków. Złote guziki, paski i zabawne czapki nadają się w sam raz dla krasnala, króla i innych bajkowych postaci. Z aplikacji cieszymy się tym bardziej, że możemy ją instalować nie nadwerężając domowego budżetu!

Poniżej nasza pierwsza próba. Jak Wam się podoba?

 

 

 

Toca Tailor Fairy Tales
Toca Tailor Fairy Tales
Twórca: Toca Boca AB
Cena: Bezpłatna
3.39286

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.