W Co Się Bawić
Newsletter

Już jest: Toca Tailor Fairy Tales.

29 listopada 2012 napisany przez Ania

Dzisiejszego ranka pojawiła się w App Storze niespodzianka od szwedzkiego producenta aplikacji dla maluchów. Toca Tailor Fairy Tales – najnowsze dzieło Toca Boca możecie zainstalować na swoich urządzeniach zupełnie za darmo!

Toca Tailor Fairy Tales to darmowa odsłona aplikacji Toca Tailor, którą jakiś czas temu wychwalaliśmy pod niebiosa. Niezorientowanym polecamy zapoznanie się z treścią naszej recenzji.

Zabawa polega na projektowaniu stroju dla bohaterów gry. Tym razem dzieciaki mają do wyboru sporo kolorowych dodatków. Złote guziki, paski i zabawne czapki nadają się w sam raz dla krasnala, króla i innych bajkowych postaci. Z aplikacji cieszymy się tym bardziej, że możemy ją instalować nie nadwerężając domowego budżetu!

Poniżej nasza pierwsza próba. Jak Wam się podoba?

 

 

 

Toca Tailor Fairy Tales
Toca Tailor Fairy Tales
Twórca: Toca Boca AB
Cena: Bezpłatna
3.5

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Szukasz dentysty dla dziecka?
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Aparaty do elektroterapii od BiTMED

Gabinet psychologiczny w Krakowie dla par i małżeństw
Terapia małżeńska Kraków

Chrupnij Tygryski! Zdrowa przekąska dla dziecka
Newsletter