W Co Się Bawić
Newsletter

Kids Animal Draw. Darmowa aplikacja na dziś.

27 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Darmowa aplikacja Kids Animal Draw składa się z kilku prostych gier.

Do wyboru mamy: puzzle, rysowanie, kolorowanie, dopasowywanie kształtów, naklejki i zabawy zręcznościowe. Bohaterami każdej planszy są kolorowe zwierzaki.
Aplikacja ma krzykliwą grafikę i, jak to zwykle bywa w przypadku darmowych wersji, zawiera reklamy i możliwość zakupów.
Podoba nam się, że Kids Animal Draw oferuje wiele opcji – każde dziecko wybierze sobie planszę, która najbardziej odpowiada jego zainteresowaniom. A przy tym, nasz portfel pozostanie nienaruszony. No chyba, że zdecydujemy się na zakup pełnej wersji.

 

 

Animal Kingdom Fun
Animal Kingdom Fun
Twórca: KID BABY TODDLER LTD.
Cena: Bezpłatna
4.8

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.