W Co Się Bawić
Newsletter

Kids Numbers and Math dla Androida i iOS.

11 września 2012 napisany przez Ania

iconZbliża się połowa września. Przedszkole działa pełną parą! Oto nasza propozycja dla maluchów, którym przydałaby się lekcja matematyki.

Aplikacja Kids Numbers and Math składa się z kilku mini gier. Dzieciaki mają okazję poznać cyferki, poćwiczyć dodawanie, odejmowanie, porównywanie liczb, a nawet pamięć. Prosta forma sprzyja koncentracji. Niestety, aplikacja jest w języku angielskim, dlatego maluchy będą potrzebowały naszej pomocy. No, ale przynajmniej na pewno nauczą się liczyć, i to po angielsku!

 

 

Gra dostępna jest w dwóch wersjach: Lite (przy czym wersja dla systemu iOS jest uboższa niż wersja dla Androida) oraz pełnopłatnej.

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Kids Numbers and Math Lite
Kids Numbers and Math Lite
Twórca: Intellijoy
Cena: Bezpłatna
3

 

Kids Numbers and Math
Kids Numbers and Math
Twórca: Intellijoy
Cena: 17.99 €

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.