W Co Się Bawić
Newsletter

Kradziony iPad Steve’a Jobsa, czyli wszystko dla uśmiechu dziecka.

19 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Kilka dni temu świat obiegła informacja o kradzieży w domu Steve’a Jobsa.

Z posiadłości zmarłego w 2011 r. współzałożyciela Apple skradziono sprzęt komputerowy, biżuterię i portfel – w sumie straty ocenione zostały na 60 tys.dolarów. Złodzieja udało się odnaleźć, jest nim 35-letni mieszkaniec Alamedy – Kariem McFarlin. Cała sprawa nie byłaby może specjalnie interesująca, gdyby nie jeden szczegół. Jak podaje kalifornijski dziennik San Jose Mercury News, należący do Jobsa srebrny iPad 64GB, odnaleziony został w rękach… ulicznego błazna!

Zawodowy Klaun Kenny urozmaicał swój pokaz dla mieszkańców San Francisco, odtwarzając ze skradzionego tabletu Różową Panterę i przeboje Michaela Jacksona. Jak zeznał amerykańskiej policji, nie miał pojęcia, iż iPad z którego korzysta, należał do Steve’a Jobsa. Kenny otrzymał tablet niespodziewanie, od starego znajomego Kariema McFarlina, a używał go wyłącznie, by rozśmieszać dzieciaki!

Z powyższych informacji my wyciągnęliśmy tylko jeden wniosek:

Tablety to najlepsze narzędzia do zabawiania maluchów!
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.