W Co Się Bawić
Newsletter

KungFu Skeeter. Czysta rozrywka.

25 stycznia 2013 napisany przez Ania

Z reguły poszukujemy aplikacji, które bawią i edukują. Ale sami przyznajcie, że od czasu do czasu maluchom przydaje się też czysta rozrywka. Dawkę dobrej zabawy, śmiechu i odrobinę wysiłku fizycznego, zapewni im aplikacja KungFu Skeeter od firmy Tadami.

 

Mali gracze na chwilę zamieniają się w dzielnych wojowników. Ich zadaniem jest, w ograniczonym czasie, hmm… rozplaskać (to chyba najtrafniejsze określenie) możliwie największą liczbę wrednych komarów. W tym celu muszą szybko i sprytnie poruszać rękami i nogami! Ale uwaga – uderzenia muszą być precyzyjne, bo oprócz komarów na planszy pojawiają się urocze motyle, a tych atakować nie wypada.

Temat zabawy mógłby być naszym zdaniem mniej agresywny (zwłaszcza widok rozbitych komarów budzi spore wątpliwości). Z drugiej strony, gdyby zadanie polegało na łapaniu owoców, czy przekłuwaniu balonów, pewnie wydawałoby się dzieciakom o wiele mniej atrakcyjne.

 

Zanim podejmiecie decyzję, czy aplikacja Wam odpowiada, czy nie, obejrzyjcie poniższy film.

 

 

KungFu Skeeter
KungFu Skeeter
Twórca: CoolSchool Inc.
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.