W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Animal SnApp: Farm.

22 listopada 2012 napisany przez Ania

Z okazji Święta Dziękczynienia firma Nosy Crow produkująca aplikacje dla maluchów, przygotowała atrakcyjną promocję. Najnowsza aplikacja Animal SnApp: Farm, od 23 – 26 listopada, będzie dostępna w App Storze w cenie niecałego dolara. W kieszeni zostaną Wam aż 3 dolary.

Dla tych, którzy o Animal SnApp: Farm jeszcze nie słyszeli, przypominamy:

To kolejna produkcja ze znakomitymi ilustracjami Axela Schefflera. Znajdziecie w niej sześć rymowanych historii o zwierzętach (w języku angielskim) i mini zadania do rozwiązania.

 

 

Animal SnApp: Farm
Animal SnApp: Farm
Twórca: Nosy Crow Limited
Cena: 4.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.