W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Bamba Burger!

9 grudnia 2012 napisany przez Ania

Aby odpocząć przez chwilę od świątecznych aplikacji (ale nie za długo, bo na jutro przyszykowaliśmy dla Was śliczną bożonarodzeniową pozytywkę – bądźcie czujni!), zapraszamy Was do zainstalowania darmowej gry o nazwie Bamba Burger.

 

Na czym polega zabawa?

Mali użytkownicy zmieniają się na chwilę w pracowników fastfoodu, a ich zadaniem jest przygotowanie posiłku dla głodnych klientów. Trzeba m.in. pokroić bułkę, usmażyć mięso, zadbać o dodatki, wybrać napój, a nawet pociąć ziemniaki na frytki. Oprócz tradycyjnych zestawów z kanapką w roli głównej, można także stworzyć nietypowe, słodkie przekąski! Oczywiście, na końcu zabawy, obliczamy cenę i chowamy należne monety do kasy.

Aplikacja ma kilka niedogodności technicznych i dość mocno ustrukturyzowaną formę zabawy, ale ponieważ jest za darmo, instalujemy ją bez marudzenia!

Bamba Burger to świetny pomysł na spędzenie czasu w szerszym gronie. Jeśli oprócz przyrządzającego posiłki, znajdzie się też wybredny klient, zabawa będzie znacznie bardziej absorbująca.

Bamba Burger
Bamba Burger
Twórca: Mezmedia Pte. Ltd.
Cena: Bezpłatna
5

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.