W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Beck and Bo.

20 listopada 2012 napisany przez Ania

Uwaga miłośnicy „papierowych” ilustracji Beck and Bo. Od 20 – 25 listopada aplikację można ściągnąć z App Store’a za jedyne 0,89€ !

 

 

Beck and Bo to zabawna gra edukacyjna dla najmłodszych. Dzieci biorą aktywny udział w tworzeniu przygód tytułowych bohaterów. Na początku każdej planszy na ekranie widać jedynie tło. W miarę zabawy przybywają kolejne elementy historii. Zadaniem graczy jest wstawić pojawiające się przedmioty w odpowiednie miejsce na ekranie, np. „powiesić” słoneczko na niebie, „przypiąć” liście do palmy itp.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną recenzją aplikacji.

 

Beck and Bo - Toddler Puzzles
Beck and Bo – Toddler Puzzles
Twórca: Avokiddo Ltd
Cena: 17.99 €
4.25O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.