W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Disney Carnival

3 stycznia 2013 napisany przez Ania

Za kilka dni karnawał. Z tej okazji Disney przygotował dla maluchów miłą niespodziankę. 

Aplikacja Disney Carnival to trzy darmowe gry, których bohaterami są postacie z ukochanych, dziecięcych bajek. Użytkownicy mają do wyboru trzy różne zabawy: układanie puzzli, kolorowanki i komponowanie melodyjek na wirtualnym pianinie. Prosto i przyjemnie. Jak to u Disneya.

Uwaga rodzice! W aplikacji natraficie na szczegółowe prezentacje pozostałych czterdziestu(!) aplikacji Disneya. To dobra sposobność, by odnaleźć te produkty, które najbardziej odpowiadają potrzebom Waszych dzieci, ale równocześnie spore ryzyko. Jeśli maluchy zobaczą listę aplikacji, nie dadzą Wam spokoju póki nie zainstalujecie chociaż jednej z nich. Przekonaliśmy się na własnej skórze.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani aplikacją, kliknijcie w poniższy link:

Disney Carnival
Disney Carnival
Twórca: Disney Publishing Worldwide Applications
Cena: Bezpłatna

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.