W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Eye Paint Animals od Curious Cat

11 grudnia 2012 napisany przez Ania

Nietypowa kolorowanka od firmy Curios Cat. Za darmo w App Storze.

Kiedy myślimy o kolorowankach mamy w głowie książeczkę i zestaw kredek. Ewentualnie przypominają nam się aplikacje na tablety, w których maluje się palcami po ekranie. Najwyraźniej Curious Cat ma zupełnie inne skojarzenia niż my wszyscy.

 

 

Aplikacja Eye Paint Animals to owszem, zabawa w kolorowanie, ale do wypełniania białych przestrzeni nie posłużą ani kredki, ani palce, lecz aparat fotograficzny! Dzieciaki muszą odnaleźć w otoczeniu te kolory i faktury, którymi chciałyby wypełnić brzuszek lwa, czy pingwinka. I w taki oto sposób kolorowanie z siedzenia przy stoliku staje się pracą aktywną i dynamiczną.

Bardzo twórcza aplikacja, choć mogłaby być prostsza w obsłudze. Straciliśmy chwilę, zanim udało nam się zrozumieć, o co chodzi w zabawie i jak grę obsługiwać.

 

Eye Paint Animals
Eye Paint Animals
Twórca: Curious Hat, Inc.
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.