W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: i Learn With Boing: Savannah Adventures! i Buildo Museum Sticker Book.

12 września 2012 napisany przez Ania

Poniżej zamieściliśmy krótki opis dwóch aplikacji dla dzieci. Są bezpłatne (przynajmniej w chwili obecnej), więc żal byłoby nie skorzystać. Zerknijcie.

Savannah Adventures! to jedna z serii wielu aplikacji edukacyjnych iLearnWith. Dzieci trenują najprostsze umiejętności matematyczne: rozpoznawanie cyferek, szeregowanie i dodawanie. Z ćwiczeń można korzystać samemu lub we dwójkę.

Gra jest po angielsku – zabawa wymaga pomocy rodziców.

Uwaga! Twórcy Savannah Adventures! proponują użytkownikom zakup swoich pozostałych produktów z poziomu aplikacji. Nie lubimy takich zabiegów. No cóż, aplikacja jest darmowa, więc coś za coś!

 

 

Buildo Museum Sticker Book to aplikacja z naklejkami. Tytułowe muzeum składa się z trzech pomieszczeń, w których dzieją się dziwne rzeczy. Są tu duchy, potwory, złodzieje i wiele innych osobliwych postaci. Naklejki można powiększać, pomniejszać, obracać, a dotknięte, wydają śmieszne dźwięki.

Podpowiadamy: wykorzystajcie aplikację do układania z dziećmi tajemniczych historii. Ćwiczenie opowiadania zaowocuje podczas nauki szkolnej!

 

 

Kids Number, Addition & Subtraction Math Ed Games
Kids Number, Addition & Subtraction Math Ed Games
Twórca: Tribal Nova
Cena: Bezpłatna

 

Buildo Museum Sticker Book
Buildo Museum Sticker Book
Twórca: JAJDO AB
Cena: Bezpłatna

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.