W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Lazy Larry Lizard

9 listopada 2012 napisany przez Ania

Jedna z trzech książeczek o przygodach sympatycznego Pana Jaszczurki jest dostępna w App Storze za darmo. Zamiast wydawać na aplikację prawie 3€, zagęśćcie ruchy i zainstalujcie ją bezpłatnie, póki można.

Lazy Larry Lizard
to interaktywna opowieść dla najmłodszych. Książeczkę, podobnie jak pozostałe produkcje firmy Wasabi, stworzono specjalnie z myślą o tabletach. Aplikacja wymaga od maluchów ciągłego zaangażowania i aktywności, w przeciwnym razie historia nie będzie mogła się wydarzyć.

 

 

Tytułowy bohater jest bardzo senny, układa się na kamieniu i próbuje zasnąć. Odpocznie, czy może ktoś przeszkodzi mu w błogim relaksie? Fabuła sprzyja kształtowaniu wrażliwości i jest fajnym pomysłem na czytanie przed snem. Oprócz opowiadania, maluchy mogą skorzystać z gry zręcznościowej. Ostrzegamy, jest bardzo trudna i może frustrować!

Aplikacja dostępna jest wyłącznie w języku angielskim.

Dołączamy linki do wszystkich książeczek z sympatycznym Larrym. Uważajcie, w co klikacie. Tylko pierwsza jest darmowa!

 

Lazy Larry Lizard
Lazy Larry Lizard
Twórca: Wasabi Productions Pty Ltd
Cena: 8.99 €

 

Lost Larry interactive story book - Wasabi Productions
Lost Larry interactive story book – Wasabi Productions
Twórca: Wasabi Productions Pty Ltd
Cena: 18.99 €

 

Look Out Larry! animated story book - Wasabi Productions
Look Out Larry! animated story book – Wasabi Productions
Twórca: Wasabi Productions Pty Ltd
Cena: 18.99 €

 

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.