W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Little Fox Music Box

5 listopada 2012 napisany przez Ania

Jeśli regularnie śledzicie wpisy na naszej stronie, na pewno pamiętacie recenzję aplikacji Little Fox Music Box.

Byliśmy nią zachwyceni i staraliśmy się zarazić Was naszym entuzjazmem. Jeśli wśród odwiedzających W Co Się Bawić są jeszcze osoby, które nie mają na iPhonie, czy iPadzie tej pięknie ilustrowanej, wirtualnej pozytywki, najwyższy czas to zmienić! Tym bardziej, że aplikacja jest dostępna w App Storze ZA DARMO i aspekt finansowy nie stanowi już wymówki!

NIESTETY! Promocja zakończona. Komu się udało zainstalować aplikację za darmo, ten szczęśliwy! Pozostałych zachęcamy do kupna Little Fox Music Box po normalnej cenie.

 

 

Gwarantujemy, że dzieci będą zachwycone, a i rodzice chętnie spędzą z Little Fox Music Box wolną chwilę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją aplikacji. Na zachętę przypomnimy tylko, że autorką produktu jest Heidi Wittlinger – utalentowana niemiecka artystka, nominowana do Oskara w kategorii Najlepszy animowany film krótkometrażowy za dzieło Das Rad – Skały!

 

Little Fox Nursery Rhymes
Little Fox Nursery Rhymes
Twórca: Fox and Sheep GmbH
Cena: 23.99 €
5

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.