W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Meek-a-Moo. Darmowa gra dla dzieci na iPada.

20 czerwca 2013 napisany przez Ania

Wyszukiwanie aplikacji dla maluchów jest jak łowienie ryb – czasem siedzi się przed tabletem godzinami i nic sensownego nie uda się złapać. Innym razem, ledwo włączę iPada, a już wpadają mi w ręce znakomite okazje. Dziś los był dla mnie łaskawy! Zobaczcie, co skusiło się na moją przynętę ;)

 

Wyłowiłam dla Was wspaniały okaz – apkę Meek-a-Moo. Normalnie płaci się za nią prawie dwa euro. Dziś zainstalujecie ją za darmo. Ta pięknie ilustrowana zabawka powstała z myślą o najmłodszych. Spokojnie poradzą sobie z nią dwuletnie dzieciaki.

 

Aplikacja składa się z pięciu plansz. Każdą z nich zamieszkują inne gatunki zwierząt. Z gry można korzystać na dwa sposoby. Na początek polecam tryb nauki: dzieciaki naciskają na poszczególne postacie, poznają ich angielskie nazwy i słyszą charakterystyczne dla poszczególnych gatunków dźwięki. Po obejrzeniu kilkudziesięciu różnych zwierzątek, można przejść do trybu gry. Nadchodzi moment wykorzystania zgromadzonej wiedzy. Użytkownicy mają za zadanie przyporządkować usłyszane odgłosy do jednego z trzech wyświetlonych na ekranie zwierzątek.
W sam raz dla początkujących zoologów :)

 

 

Aplikację obsługuje się intuicyjnie. Reklam w niej nie znajdziecie, ale ostrzegam: maluchy mogą przez przypadek połączyć się z siecią. Mimo tej niedogodności, dorzucam do grona moich ulubionych zabawek dla najmłodszych.

 

Meek-a-Moo
Meek-a-Moo
Twórca: AzBooks International OUe
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.