W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Mindshapes świętuje na całego!

7 września 2012 napisany przez Ania

Firma zajmująca się produkcją aplikacji dla dzieci świętuje publikację ulepszonej wersji produktu Magic Town. Przez pięć dni na małych użytkowników czeka wiele promocji. Obecnie wybrane aplikacje firmy Mindshapes można zainstalować zupełnie za darmo! Nie przegapcie tej okazji!

Magic Town – cudowna kraina, którą tworzymy razem z dzieckiem. Do dyspozycji mamy zieloną łąkę. Stawiamy na niej kolejne domy, a w środku umieszczamy gry i ulubione bajeczki, z których możemy korzystać w każdym momencie. Świetna platforma do zabawy, tylko dlaczego po angielsku?!

 

 

Lingo Zoo – zabawna aplikacja z uroczymi rysunkami. Wasze dzieciaki poznają dzięki niej angielskie i hiszpańskie słówka, a przy okazji poćwiczą układanie puzzli. Za więcej plansz musimy niestety zapłacić.

 

 

Jellytoons – bardzo prosta aplikacja dla najmłodszych. Zabawa polega głównie (ale nie tylko!) na dopasowywaniu i rozpoznawaniu kształtów  i kolorów. To przyjemny sposób na rozwijanie spostrzegawczości i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Aplikacja nie zachwyca grafiką i jest trochę niedopracowana technicznie, ale i tak warto ją zainstalować.

 

 

Jack and the Beanstalk – wesoła książeczka interaktywna o chłopcu Jack’u i jego krowie Betsy. Niestety, w języku angielskim.

 

 

Podsumowując, wśród powyższych aplikacji każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście doradzamy: nie zastanawiajcie się, tylko natychmiast zainstalujcie je wszystkie! Promocja nie będzie trwać wiecznie!


Magic Town
Magic Town
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: Bezpłatna

 

Lingo Zoo
Lingo Zoo
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: 0.99 €

 

Jellytoons Toddler Skills: Bobo's Birthday Chal...
Jellytoons Toddler Skills: Bobo’s Birthday Chal…
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: 0.99 €
5

 

Jack and the Beanstalk by Mindshapes
Jack and the Beanstalk by Mindshapes
Twórca: Mindshapes Limited
Cena: 0.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.