W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: My PlayHome.

3 listopada 2012 napisany przez Ania

Rodzice! Nie przegapcie okazji, by zainstalować dla Waszych dzieciaków wirtualną zabawkę – My PlayHome. Jeśli korzystacie z urządzeń z oprogramowaniem iOS i ściągnięcie ją z App Store’a przed niedzielą, zamiast czterech,  zapłacicie za nią niecałego dolara!

Zabawa aplikacją przypomina zwiedzanie wirtualnego domu dla lalek. W każdym pomieszczeniu znajdują się elementy interaktywne – maluchom zajmie sporo czasu, zanim odkryją je wszystkie! Przedmioty można naciskać i przestawiać wedle uznania. Do odgrywania scenki warto również zaangażować kolorowych bohaterów!

 

 

Więcej szczegółów nie zdradzamy, pełna recenzja produktu pojawi się na naszej stronie już w najbliższych dniach.

Producenci polecają My PlayHome dzieciom od 2 do 8 roku życia.
Aplikacja dostępna jest na urządzenia z oprogramowaniem iOSAndroid.

 

My PlayHome
My PlayHome
Twórca: PlayHome Software Ltd
Cena: 23.99 €
4.66667

 

Wersję na Androida ściągnięcie TU.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.