W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Shake & Make!

19 grudnia 2012 napisany przez Ania

Dawno, dawno temu opublikowaliśmy na stronię recenzję tabletowej układanki z rysunkami pana Eda Emberley’a. Dziś możecie zainstalować tę appkę za darmo!

Jak grać w Shake & Make?

Na początku każdego poziomu przyglądamy się rysunkowi, starając się zapamiętać ułożenie poszczególnych jego elementów. Gotowe? To teraz czas na trzęsienie ziemi – poruszamy gwałtownie urządzeniem, by obrazek rozpadł się na kawałki. Przed nami najtrudniejsza część zadania – pomieszane elementy trzeba jak najszybciej poskładać z powrotem. I to sprawnie – bo czas jest ograniczony! Jeśli nie udało nam się zapamiętać obrazka, w dowolnej chwili możemy ponownie na niego spojrzeć. Ale uwaga – za każdą podpowiedź tracimy 5 sekund czasu przeznaczonego na rozwiązanie.

 

 

Zerknijcie na naszą recenzję aplikacji TU.

A jak Wam się nie chce to po prostu zainstalujcie aplikację, klikając w poniższy link. Enjoy!

Ed Emberley's Shake & Make
Ed Emberley’s Shake & Make
Twórca: Night & Day Studios, Inc.
Cena: 0.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.