W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Songs for Kids i Puzzingo.

30 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Przygotowaliśmy dla Was dwie ciekawe aplikacje (jedna z nich na Androida). Nie wiemy, jak długo jeszcze będą darmowe, dlatego radzimy dokładnie sprawdzać cenę przed instalacją każdej z nich.

Songs for Kids

Aplikacja ma formę muzycznej książeczki. Każda strona to jedna piosenka, w sumie jest ich aż 14. Do melodyjek dołączono tekst (niestety w języku angielskim), drobne elementy interaktywne, kolorowanki i puzzle. Można też samodzielnie wykonywać piosenki na pianinie, dzięki pomocy skaczącej kropeczki. Aplikacja ma bardzo przyjemne rysunki, ale nawigacja mogłaby być odrobinę łatwiejsza.

 

 

Puzzingo. Let’s Play!

Wesoła aplikacja dla najmłodszych. Gracz ma do wykonania wiele zadań: musi dopasować zwierzaki i różnorodne przedmioty do ich cieni (przy okazji poznając angielskie nazwy), poprzekłuwać lecące balony, nakarmić klauna i złapać muchy. Zadania rozwijają koordynacją wzrokowo-ruchową, ale są dość monotonne. Aplikację można, za opłatą, rozszerzyć o kolejne gry.

 

 

Songs For Kids
Songs For Kids
Twórca: VCNC
Cena: Bezpłatna
5

 

Kids Puzzles Games Puzzingo
Kids Puzzles Games Puzzingo
Twórca: 77Sparx Studio, Inc.
Cena: Bezpłatna
4.45

 

logo-app App Name
Developer

Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.