W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Tinman Arts

25 listopada 2012 napisany przez Ania

Co prawda Czarny Piątek mamy już dawno za sobą, ale jego pozostałości jeszcze kręcą się po sieci. W App Storze nadal można nabyć za darmo książeczki z serii Tinman Arts.

Ostrzegamy, abyście nie poczuli się zawiedzeni: aplikacje są w języku angielskim i nie zawierają interaktywnych elementów. Polecamy ze względu na fabułę. Tinman Arts to wartościowe pomoce wychowawcze, dzięki którym z łatwością wytłumaczycie maluchom np. dlaczego nie warto kłamać i po co myjemy ręce.

 

 

 

我不要洗手-铁皮人宝宝启蒙儿童故事
我不要洗手-铁皮人宝宝启蒙儿童故事
Twórca: Tinman Arts(Chengdu) Co.,Ltd
Cena: Bezpłatna

 

我不要说谎-铁皮人宝宝启蒙儿童故事
我不要说谎-铁皮人宝宝启蒙儿童故事
Twórca: Tinman Arts(Chengdu) Co.,Ltd
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.