W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca Band!

14 grudnia 2012 napisany przez Ania

Co za dzień! Nie dość, że mamy za darmo Alien Buddies, to jeszcze Toca Boca ogłosiła promocję i rozdaje Toca Band za darmo.

Na czym polega zabawa?

Toca Band to aplikacja muzyczna. Dzieciaki mają możliwość stworzenia własnego zespołu. Przed nimi scena, a na niej osiem miejsc, które trzeba zapełnić. Na angaż czeka szesnastu nietypowych muzyków, m.in.  przestraszony kastaniet, uśmiechnięty kucharz-bębenek i śpiewaczka operowa w osobie starszej pani. Kogo wybiorą nasze dzieciaki?

Będzie nam miło, jeśli poznacie nasze zdanie na temat aplikacji Toca Band TU.

 

 A na koniec krótki filmik:

 

Toca Band
Toca Band
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 23.99 €
4.75O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.