W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: Toca Boca Store za darmo do 19 września!

14 września 2012 napisany przez Ania

Mamy dla Was świetną wiadomość. Do 19 września Toca Boca Store jest dostępna zupełnie za darmo.

Jeśli Wasze dzieciaki zechcą pobawić się w sklep akurat podczas rodzinnego pikniku lub w trakcie jazdy samochodem, nie ma problemu! Toca Boca Store to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają dostępu do prawdziwych produktów i kasy. Czysta i przejrzysta aplikacja. Świetna dla jednego lub większej liczby użytkowników. My polecamy zabawę z Toca Boca Store w szerszym gronie! Rodzice i dzieciaki, szykujcie iPada i do dzieła!

 

 

Zerknijcie, na czym polega zabawa:

 

Toca Store
Toca Store
Twórca: Toca Boca AB
Cena: 18.99 €
4.33333O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.