W Co Się Bawić
Newsletter

Łap okazję: When I Grow Up

4 stycznia 2013 napisany przez Ania

Dzisiejszą zabawę sponsoruje firma Sanoen. Produkt o nazwie When I Grow Up możecie zainstalować na iPadach zupełnie za darmo.

Tytułowa pozycja znajduje w App Storze w kategorii „Książki”. Co prawda nie opowiada żadnej historii, jest za to przyjemną aplikacją do nauki języków obcych z zawodami jako tematem przewodnim.

 

 

Zabawa może przyjmować różne formy, w zależności od stopnia zaawansowania gracza:

tryb autoplay (dla dzieci w wieku 0-3) – korzystając z tej opcji maluchy mogą obejrzeć rysunki i wysłuchać nazw poszczególnych zawodów w swoim ojczystym języku

czytanie słów (1-4) – pod rysunkami pojawiają się podpisy. Od tego poziomu dzieciaki mogą dodatkowo wysłuchać i odczytać słowa w innym języku (do wyboru jest angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, kataloński i chiński)

układania literek z podpowiedziami (3-4) – dzieciaki mają za zadanie ułożyć literki tak, by powstały nazwy zawodów

układanie literek (powyżej 4) – znów trzeba ułożyć rozsypane literki, ale tym razem nie można skorzystać z podpowiedzi

czytanie zdań (powyżej 4) – tym razem maluchy muszą porządnie się wysilić – przed nimi długie zdanie do odczytania (oczywiście w kilku wersjach językowych)

 

When I Grow Up...
When I Grow Up…
Twórca: Sanoen Publishing s.l.
Cena: 1.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.