W Co Się Bawić
Newsletter

Little Things Forever na Androida!

14 grudnia 2012 napisany przez Ania

Nareszcie i Androidowcy mogą poćwiczyć spostrzegawczość. Gra Little Things Forever (do tej pory wyłącznie w wersji na urządzenia Apple’a) pojawiła się w Google Play. I można ją zainstalować za darmo.

Na czym polega zabawa?
Przed naszym maluchem nieskomplikowane zadanie: odnaleźć ukryte na obrazku przedmioty. Ale uwaga, czas szybko płynie, a rzeczy poszukiwane przez młodego gracza, chowają się wśród sterty innych drobiazgów. Autorzy aplikacji zadbali, by przedmioty, które trzeba zlokalizować, generowane były w sposób losowy. Dzięki temu gra o wiele wolniej się nudzi. Najnowsza odsłona aplikacji ma kilkanaście wersji językowych do wyboru, w tym polski!

Jeśli macie ochotę zapoznać się z naszą opinią na temat aplikacji, zerknijcie TU.

 

 

No i jeszcze link. Miłej zabawy!

logo-app App Name
Developer

ND   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.