W Co Się Bawić
Newsletter

LittleFingers Video Player – funkcja blokowania ekranu nareszcie dostępna.

10 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Spieszymy donieść o wygodnej nowości dla dzieciaków. Piątego sierpnia w AppStorze pojawił się Little Fingers Video Player – przyjazny maluchom odtwarzacz filmów.

Autorem aplikacji jest Andy Soell, ojciec osiemnastomiesięcznej Lucy. Jego córeczka uwielbia oglądać bajki na iPadzie. Do tej pory, jeśli podczas odtwarzania zdarzyło jej się niechcący dotknąć rączką wyświetlacza, filmy zatrzymywały się lub przewijały. Aby temu zapobiec, troskliwy tata rozpoczął poszukiwania aplikacji z funkcją blokowania ekranu i co zaskakujące – aplikacji nie znalazł! Cóż mu pozostało? Jako świadom własnych umiejętności mieszkaniec Zachodu, postanowił brakujący produkt stworzyć! Efektem jego pracy jest wygodny Little Fingers Video Player – odtwarzacz dla dzieci i dorosłych z funkcją blokowania ekranu.

 

Odtwarzacz nie zapobiega wstrzymaniu odtwarzania, jeśli naciśniemy w iPhonie, iPodzie touch lub iPadzie przycisk „Home”. Blokada dotyczy tylko powierzchni ekranu.

Macie ochotę dowiedzieć się więcej? Zajrzyjcie na stronę produktu.

 

Promocyjna cena produktu tylko do 12 sierpnia

LittleFingers Video Player
LittleFingers Video Player
Twórca: Andy Soell
Cena: 1.99 €
1

O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.