W Co Się Bawić
Newsletter

Madagascar 3 Wig Out. Macie ochotę na fotkę z Melmanem?

13 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Kolejna odsłona bajki Madagascar gości na ekranach polskich kin od 3 sierpnia.

Tym razem czwórka sympatycznych przyjaciół stara się powrócić do swojego domu w Nowym Yorku. Zwierzaki przemierzają Europę w przebraniu trupy cyrkowej. W kolorowych ozdobach na głowie trudno będzie im przemknąć niepostrzeżenie.

Jak zwykle w przypadku popularnych produkcji w App Storze znajdziemy, związane z bajką, darmowe dodatki na iPada i iPhona. Madagascar 3 Wig Out to bezpłatna aplikacja, dzięki której zrobicie sobie zdjęcia z ulubionymi bohaterami. Nie ma w niej zbyt wielu opcji, ale dzieciakom na pewno się spodoba.

 

Madagascar 3 Wig Out
Madagascar 3 Wig Out
Twórca: DreamWorks Animation S.K.G.
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.