W Co Się Bawić
Newsletter

Maily – pierwszy e-mail Twojego dziecka.

28 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Wasze dzieciaki opanowują obsługę komputera w błyskawicznym tempie?

Więc może nie zaskoczy Was fakt, że mogą już wysyłać maile? Oczywiście, nie dostaniecie od nich skomplikowanych wiadomości tekstowych z wstępem i zakończeniem, ale możecie otrzymać chwytające za serce rysunki. W App Storze dostępna jest darmowa aplikacja – pierwsza skrzynka pocztowa Waszego dziecka – Maily.

Na czym to polega?

Przed skorzystaniem z aplikacji musimy zsynchronizować konto maluszka z naszym kontem e-mailowym (i jest to czynność trywialna!). Od teraz, gdy tylko dziecko namaluje dla nas rysunek w programie Maily, a następnie naciśnie na ikonkę zatytułowaną np. „Mama”, wiadomość pojawi się w skrzynce e-mailowej adresata. Co więcej, będzie można na nią odpowiedzieć!

 

 

Aplikacja ma przyjazny interfejs i prostą nawigację. Jest dostosowana do potrzeb najmłodszych użytkowników iPadów. Dzieciaki mogą na „pustej kartce” swojej skrzynki pocztowej malować farbkami, przybijać pieczątki, czy pisać i nie potrzebują do tego pomocy osoby dorosłej.

Polecamy, jako doskonały sposób na tęsknotę za mamą. Nic skuteczniej nie leczy dziecięcego smutku, niż wyprodukowana własnoręcznie laurka, którą rodzic dostanie natychmiast, a nie dopiero po powrocie z pracy.

 

Zobaczcie.

 

Maily Children Safe Message
Maily Children Safe Message
Twórca: goodnews.is
Cena: 8.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.