W Co Się Bawić
Newsletter

Miliard ludzi na Facebooku. A ile dzieci?

5 października 2012 napisany przez Ania

Z portalu społecznościowego Facebook aktywnie korzysta już ponad miliard osób na całym świecie. Magiczna liczba została przekroczona 15 września o godzinie 10:45 czasu polskiego.

Średnia wieku wśród osób korzystających z Facebooka wynosi 22 lata. Jesteśmy ciekawi, jaki procent użytkowników stanowią dzieciaki. Oficjalnie na portalu mogą rejestrować się osoby powyżej 13 roku życia, ale dobrze wiemy, że i młodsi znajdą sposób, by zdobyć dostęp do najpopularniejszego na świecie źródła wiedzy o świecie i ludziach.

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny korzystać z Facebooka? Jakie ograniczenie wiekowe byłoby optymalne?

 

Zainteresowanych tematem Facebooka zapraszamy do obejrzenia filmu, opublikowanego przez portal z okazji miliarda aktywnych użytkowników.
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.