W Co Się Bawić
Newsletter

Mobilna mobilizacja olimpijska.

31 lipca 2012 napisany przez Ania


Londyn 2012. Igrzyska Olimpijskie w pełni. Zawodnicy z całego świata walczą o najwyższe miejsca na podium. Przez kilkanaście najbliższych dni wszystko będzie kręcić się wokół sportu.

Producenci mobilnych aplikacji przygotowali się na wypadek, gdyby i Was ogarnęła olimpijska atmosfera. Oto, co mają do zaoferowania:

Zoo Champs

To interaktywna książeczka, w której znajdziemy informacje na temat wielu dyscyplin sportowych. Co prawda, ilustracje wołają o pomstę do nieba, ale zawarte w Zoo Champs ciekawostki warto przeczytać. Jedyny problem – aplikacja dostępna jest tylko w języku angielskim. Cena – około 1$.

Teddy Bear Maker London

Z Teddy Bear Maker dzieci wymyślają własnego niedźwiadka – wybierają mu futerko, wypychają wełną, ubierają i wyposażają w niezbędne sportowe gadżety. Gotowemu misiowi można nadać imię, zrobić sobie z nim zdjęcie i udostępnić znajomym na portalu społecznościowym. Dzieciakom zabawa na pewno się spodoba.

Aplikacja jest darmowa, ale po jej otwarciu uderzy w nas grad reklam i ofert zakupu. Co gorsza, wśród brutalnie wciskanych nam produktów będą monety, niezbędne do odblokowania najciekawszych strojów i akcesoriów dla naszego niedźwiadka. Dorośli oprą się pokusie, ale czy uda się to dzieciakom? Wątpimy..

Finger Olympic

Z Finger Olympic zamieniamy się na chwilę w osobliwego sportowca o nogach w kształcie palców. Jego wygląd jest nieprzypadkowy. Gra sprawdza sprawność i wytrzymałość opuszków naszych dłoni. Chwalimy aplikację za dowcipną grafikę i temat na czasie. Niestety, Finger Olympic nie pobawimy się długo – tylko kilka plansz aplikacji jest darmowych. Za resztę musimy zapłacić ponad 1,5$.

 

Poniżej linki do AppStore’a, jeśli zainteresowała Was któraś z aplikacji.

Zoo Champs - sports guide for kids
Zoo Champs – sports guide for kids
Twórca: Bookva Press OU
Cena: 8.99 €

Teddy Bear Maker
Teddy Bear Maker
Twórca: Orca Inc.
Cena: Bezpłatna

Finger Olympic
Finger Olympic
Twórca: Mauro Garcia
Cena: 4.99 €
3.5O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.