W Co Się Bawić
Newsletter

Monsters vs Superheroes – najnowsza propozycja firmy Duck Duck Moose.

10 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Gra Monsters vs Superheroes Comic Book Maker wśród nowości w AppStorze.

Duck Duck Moose zajmuje się produkcją edukacyjnych aplikacji dla dzieci. Do tej pory firma zdobyła pokaźną liczbę nagród m.in.: KAPiAward w kategorii ”Najlepsza aplikacja dla dzieci” za grę Wheels on the Bus oraz Best Kids’ iPhone/iPod App of the Year Award od iLounge za produkt Park Math.

1 sierpnia w App Storze pojawiła się ich kolejna aplikacja pod tytułem Monsters vs Superheroes. To gra rozwijająca wyobraźnię. Pozwala dzieciom stworzyć własny, interaktywny komiks i urozmaicić go bogactwem dźwięków i kolorów. Aplikacja zawiera 55 scen, 28 kolorowanek i całą masę naklejek do wykorzystania.

W najbliższym czasie na naszym serwisie pojawią się recenzje najlepszych, naszym zdaniem, produktów firmy Duck Duck Moose. Zapraszamy!

 

Krótki filmik o najnowszej produkcji Duck Duck Moose.

 

Superhero Comic Book Maker
Superhero Comic Book Maker
Twórca: Duck Duck Moose LLC
Cena: BezpłatnaO autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.