W Co Się Bawić
Newsletter

Moobaa na plakacie!

8 listopada 2012 napisany przez Ania

Dla miłośników bajecznych ilustracji pani Olsen.

Wielokrotnie ze smutkiem godziliśmy się z faktem, iż piękne, dziecięce ilustracje możemy oglądać tylko na tabletowym ekranie 9,7 cala. Niektóre aplikacje dla maluchów zachwycały nas swoją grafiką. Podczas testowania gier w głowach kołatała nam uporczywa myśl: „świetny byłby z tego plakat”! No i wreszcie, marzenie się spełniło.

 

 

Ilustracje z aplikacji Moobaa są dostępne w formie plakatu. Cztery zabawne zwierzątka formatu A2 można nabyć TU w cenie 40€. To świetny pomysł na dekorację do dziecięcego pokoju, czy prezent dla maluchów naszych znajomych.

A tych, którzy o samej aplikacji Moobaa jeszcze nie słyszeli, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

 
O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.