W Co Się Bawić
Newsletter

Mood Colors. Nastrojowa lampka na urządzenia mobilne.

26 sierpnia 2012 napisany przez Ania

Może nie warto wydawać pieniędzy na nastrojowe lampki?

Takiego zdania są na pewno producenci poniższej aplikacji. Mood Colors to kolorowa lampka na urządzenia mobilne (iPhona, iPoda touch, iPada). Jesteśmy w stanie wymienić kilka plusów tej pomysłowej aplikacji: za niewielkie pieniądze mamy w domu lampkę o zmiennym kształcie i kolorze. Możemy regulować jej jasność, a nawet ustawić godzinę, o której ma się wyłączyć. Oczywiście, płaski obraz nie dorównuje wyglądem tradycyjnej, trójwymiarowej lampce. Cóż, coś za coś.

 

 

Wszystko pięknie i ładnie, ale jeśli iPad zastępuje nam lampkę, to co w tym czasie zastąpi iPada?!

 

Mood Colors
Mood Colors
Twórca: iBurger Apps
Cena: 13.99 €O autorze: Ania

Witajcie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od pewnego czasu stoję na straży rodzicielskiego spokoju: testuję i surowo oceniam gry i aplikacje, którymi bawią się Wasze dzieci. W wolnym czasie ogarnia mnie słabość do owczarków, Dextera Morgana i deski snowboardowej. Pozdrawiam!

Inne wpisy tego autora →

Newsy
W CO SIĘ BAWIĆ
Subiektywne spojrzenie na mobilne aplikacje dla dzieci. Testujemy za Was. Polecamy najlepsze.
Reklama
Partnerzy
Ortodoncja
Profesjonalna klinika stomatologiczna DENTestetica KRAKÓW posiada w swojej ofercie wiele usług leczenia i korekcji zębów, m.in. ortodoncję dla dzieci i dorosłych.

Dentysta Wieliczka
Gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Wieliczki. Szeroki zakres usług stomatologicznych.

Psychoterapeuta Kraków
Podejrzewasz, że Twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi aspektami życia (nieśmiałością, niskim poczuciem własnej wartości, słabymi osiągami w szkole)?. Psychoterapia może rozwiązać część tych problemów!

Psycholog Tarnów
przyjazny dzieciom psycholog i psychoterapeuta pomoże w każdych problemach wychowawczych.

Sklep Prostozkranu

Profesjonalne filtry do oczyszczania i mineralizowania wody. Do domu i biura. Systemy uzdatniania wody, odwrócona osmoza, dzbanki filtrujące.

Woda z dystrybutora

Zapewnij świeżą i smaczną wodę swoim pracownikom lub domownikom. Zaoszczędź na wodzie butelkowanej i postaw na bezbutlowy dystrybutor wody.

Sklep Weber Online - Grillsklep

Oficjalny dystrybutor sprzętow do grillowania marki Weber. Grille gazowe, elektryczne i węglowe, akcesoria do grillowania. Ponadto bogata baza przepisów na grilla.